Kto sme a prečo to robíme?

People drawing

Sme ľudia ako vy. Túžime po tom, aby sme konečne mohli žiť normálny život. Navštíviť obľúbenú reštauráciu alebo bar, ísť na koncert či do kina, a starať sa o svojich blízkych – tvárou vtvár, nie cez počítač. Chceme sa sústrediť na dôležité problémy okolo nás, na ktoré popri korone neostal čas.

Nechceme viac riešiť to, koľko nakazených pribudlo alebo koľko zomrelo. Koľko zdravotníkov skolabovalo alebo sa prepracovalo.

Hero shield drawing


Túžime po živote, ktorý má zmysel. A vieme, že je vás takých veľa. 

Je prirodzené a správne, ak ľudia chcú robiť informované rozhodnutia. Preto vznikol v spolupráci iniciatív Kto pomôže Slovensku a Veda pomáha – COVID-19 projekt Zaočkujemsa.sk, ako miesto, kde sa v téme očkovania môžete zorientovať z dôveryhodných a overených zdrojov.

Aj keď sa vás očkovanie možno bude týkať až o niekoľko mesiacov, zdrojom informácií a faktov pre svojich blízkych sa môžete stať už dnes.

Zapojte sa do našej iniciatívy a ukážte svojej rodine, priateľom a známym, čo vás motivuje sa dať zaočkovať.

Chceme ukázať, že ak sa neboja zaočkovať zdravotníci, vedci, a známe osobnosti, nemáme sa čoho báť ani my. Vďaka projektu Zaočkujemsa.sk uvidíte nielen odborníkov, ale aj obyčajných ľudí, ktorí si uvedomujú, že iba očkovanie je cesta k životu bez COVID-19.

Autori projektu:

Ideu a prevedenie projektu #ZaockujemSa prinieslo kreatívne štúdio Barney.

Barney logo

Web dobrovoľne naprogramovali:

Jakub Taraba
Matej Pakán
Podeľte sa s priateľmi o informácie alebo nám vyjadrite podporu rámikom na Facebooku