Aby sme mohli… opäť sa stretávať, kreatívne tvoriť, pohodlnejšie pracovať a budovať biznis

People couch drawing
Prejsť na materiály na stiahnutie kliknutím sem

Uplynulé mesiace sme všetci bojovali. Hľadali nové riešenia, prispôsobovali spôsob práce, aby boli dopady pandémie čo najmenšie. HRisti zo dňa na deň presedlali z osobných stretnutí na virtuálny recruitment, operátori prispôsobovali výrobné linky aby dokázali uspokojiť meniaci sa dopyt zákazníkov, ITčkari dokazovali, že firma vie fungovať so zamestnancami roztrúsenými po celej krajine a právnici hľadali spôsoby, ako sa to dá. A každý ďalší zamestnanec prispel svojím dielom – či už len tým, že doma v kuchyni vytvoril miesto pre homeoffice alebo naučil kolegu ako nastaviť meeting v Teamsoch.

Na jar 2020 málokto očakával, že nové slovo koronavírus zmarí nielen polročné hodnotenia, ale aj vianočné večierky a že aj po toľkých mesiacoch ostaneme mnohí v kontakte cez obrazovku. Napriek tomu sme presvedčení, že teraz nie je čas frustrácii podľahnúť

Man shield drawing

Zo skúsenosti aj aktuálnych prieskumov vieme, že pre väčšinu ľudí je zamestnávateľ dôležitým zdrojom informácií a často aj vzorom správania. Aj v prípade očkovania proti COVID-19 preto majú zamestnávatelia možnosť ukázať, že sú zodpovední a záleží im na zdraví zamestnancov aj ich blízkych.  

Očkovanie proti COVID-19 je nové a je prirodzené, že ľudia majú veľa otázok. Preto sme pripravili túto kampaň, ktorú môžete voľne zdieľať aj vo vašej firme. Aj vďaka vám sa môže podariť zaočkovať potrebnú časť Slovenska tak, aby vznikla kolektívna imunita a umožnila návrat k spôsobu práce, ktorý posledné mesiace nebol možný.

Pridajte sa k nám a šírte túto kampaň aj vo svojej firme!

People desk drawing

Informačná kampaň o očkovaní pre zamestnancov 

Každý zodpovedný zamestnávateľ môže pomôcť najmä tým, že bude šíriť overené informácie o očkovaní. Neváhajte na tento účel použiť ktorýkoľvek z pripravených materiálov a nástrojov.


Materiály pre zamestnávateľov pripravil Employer Branding tím Seesame, ktorý sa špecializuje na internú komunikáciu, spolu s kreatívnym štúdiom Provocation Bureau.

Seesame logo
Provocation Bureau logo

Sprievodné materiály budú neustále pribúdať. Pripravujeme aj anglickú verziu. Ak chcete byť informovaní o nových materiáloch na stiahnutie, prípadne materiály prispôsobiť pre potreby vašej firmy, pridajte sa do našej databázy alebo nám napíšte.

Okrem materiálov na stiahnutie je vám k dispozícii aj panel zdravotníckych a epidemiologických expertov. Ten bude odpovedať na všetky otázky vás aj vašich zamestnancov formou livestream videí. 

O termíne najbližšej prezentácie vás budeme čoskoro informovať.  

Ak chcete spraviť ešte o kúsok viac a aktívne motivovať svojich zamestnancov, aby sa dali očkovať, môžete im na to vytvoriť priestor aj cez rôzne benefity. Aby boli ponúkané riešenia v súlade s GDPR a platnými zákonmi, pripravujeme livestream webináre aj k právnym otázkam.

Ak sa niečo chcete spýtať odborníkov z oblasti vedy alebo práva, zanechajte nám svoju otázku prostredníctvom dotazníka nižšie. Odpovede budeme priebežne dopĺňať do sekcie častých otázok

Taylor Wessing logo
Veda pomáha logo

Vypočujte si podcast našich právnikov, v ktorom získate informácie o právnom rámci očkovania a o tom, aké možnosti majú pri očkovaní zamestnávatelia.

Firmy, ktoré sa do iniciatívy zapojili

Pixel Federation logo
Curaprox Logo
Slovenska sporitelna Logo
Toi Toi Logo
26house logo
Pewas logo
AmCham Slovakia logo
Open HR forum
Podeľte sa s priateľmi o informácie alebo nám vyjadrite podporu rámikom na Facebooku